Kasa NOVITUS SENTO E

... to rozbudowana wersja bardzo nowoczesnej, obecnej od 3 lat na rysku kasy fiskalnej. Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły. Bardzo duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.


Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu, szufladę oraz klawiaturę USB.

Komunikacja on-line z komputerem odbywa się podobnie jak w dużych kasach systemowych. Kasa posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 20 000 pozycji. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 16 000 artykułów.

Na paragonie można dodać definiowany opis do każdego sprzedanego artykułu. Umożliwia łączenie towarów w tandemy z opakowaniami lub w komplety z innymi towarami (sprzedaż łączona).


Kasy fiskalne
Baza towarów (PLU) 16 000 PLU
Grupy towarowe 100
Kody dodatkowe 10 000
Bufor paragonowy 20 000 pozycji
Nazwa towaru 40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
Kasjerzy 32
Złącza/Interfejsy 2 x RS232, 1 x USB host, 1 x USB klient, Szuflada aktywna
Rolki kasowe termiczne, 57mm/60m

NOVITUS SENTO E

  • Producent: NOVITUS
  • Kod produktu: NOVITUS SENTO E
  • Dostępność: W magazynie
  • 1 339,00zł netto
  • 1 251,00zł netto


Produkty powiązane

NOVITUS Szuflada średnia aktywna

Tagi: Kasa Novitus Sento E, Kasa z kopią elektroniczną, Kasa stacjonarna, Kasa średnia, Kasa Novitus,