Akcesoria sklepowe

Sprecyzuj wyszukiwanie

Metkownica BLITZ C10

Metkownica BLITZ C10

Metkownica BLITZ C10... to metkownica jednorzędowa, numeryczna. Drukuje 10 cyfr w rzędzie. Możliwość oznaczenia daty, ceny, wagi. Symbole kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły, gwarantuje wytrzymałość . Szybki, czytelny wydruk. Prosta obsługa, najwyższ..

169,00zł

Metkownica BLITZ C10/A

Metkownica BLITZ C10/A

Metkownica BLITZ C10/A... to metkownica jednorzędowa, alfanumeryczna. Drukuje 10 cyfr i liter alfabetu polskiego w rzędzie. Możliwość oznaczenia daty, ceny, wagi. Symbole kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły gwarantuje wytrzymałość. Szybki, czytelny w..

179,00zł

Metkownica BLITZ C17

Metkownica BLITZ C17

Metkownica BLITZ C17... to metkownica dwurzędowa, numeryczna - najbardziej popularna na rynku. Drukuje 10 cyfr w górnym rzędzie i 7 cyfr o większym rozmiarze czcionki w dolnym rzędzie. Symbole kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły gwarantuje wytrzymało..

265,00zł

Metkownica BLITZ C17/A

Metkownica BLITZ C17/A

Metkownica BLITZ C17/A... to metkownica dwurzędowa, alfanumeryczna. Drukuje 10 cyfr i liter w górnym rzędzie i 7 cyfr o większym rozmiarze czcionki w dolnym rzędzie. Symbole kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły gwarantuje wytrzymałość. Szybki, czyteln..

289,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)