Warning: Trying to access array offset on value of type null in /sklep/system/storage/modification/catalog/controller/common/footer.php on line 20Warning: Trying to access array offset on value of type null in /sklep/system/storage/modification/catalog/controller/common/footer.php on line 21Warning: Trying to access array offset on value of type null in /sklep/system/storage/modification/catalog/controller/common/footer.php on line 22 Programy dla firm

Programy dla firm

Sprecyzuj wyszukiwanie

PC-MARKET INSOFT

PC-MARKET INSOFT

Program PC-Market ... służy do zarządzania sklepem, magazynem, dostawami. Pozwala na kontrolę sprzedaży i stanu rozliczeń. Ponad 50 różnych raportów umożliwia szczegółową analizę stanu sklepu. PC-Market obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu .Masz sklep mały, duży, bardz..

550,00zł

RACHMISTRZ GT InsERT

RACHMISTRZ GT InsERT

Program InsERT Rachmistrz GT ... to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe na..

495,00zł

RACHMISTRZ NEXO InsERT

RACHMISTRZ NEXO InsERT

Program Rachmistrz nexo ... to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencj..

495,00zł

SUBIEKT GT InsERT

SUBIEKT GT InsERT

Program Subiekt GT ... to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta ..

945,00zł

REWIZOR GT InsERT

REWIZOR GT InsERT

Program InsERT Rewizor GT ... to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor ..

1 795,00zł

GRATYFIKANT GT InsERT

GRATYFIKANT GT InsERT

Program InsERT Gratyfikant GT ... jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecany osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbę..

1 499,00zł

SUBIEKT NEXO InsERT

SUBIEKT NEXO InsERT

Subiekt nexo... to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez w..

695,00zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)