Księgowe / Kadrowo-Płacowe

RACHMISTRZ GT InsERT

RACHMISTRZ GT InsERT

Program InsERT Rachmistrz GT ... to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe na..

449,00zł

RACHMISTRZ NEXO InsERT

RACHMISTRZ NEXO InsERT

Program Rachmistrz nexo ... to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencj..

449,00zł

REWIZOR GT InsERT

REWIZOR GT InsERT

Program InsERT Rewizor GT ... to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor ..

1 499,00zł

GRATYFIKANT GT InsERT

GRATYFIKANT GT InsERT

Program InsERT Gratyfikant GT ... jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecany osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbę..

1 499,00zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)