Wagi kalkulacyjne

Waga CAS AP-1

Waga CAS AP-1

Wagi CAS AP-1... od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych. Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1 zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne umoż..

1 090,00zł

Waga CAS ER Junior 15B RS

Waga CAS ER Junior 15B RS

Wagi CAS ER JUNIOR ... znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki autom..

639,00zł

Waga DIGI DS-782

Waga DIGI DS-782

Waga DIGI DS-782... to dwuzakresowa waga kalkulacyjna, łącząca w sobie wysokie parametry techniczne, łatwość obsługi, ergonomię oraz niezawodność. Port komunikacyjny RS232 pozwala na współpracę z urządzeniami fiskalnymi. Klawisze szybkiego dostępu oraz zasilanie akumulatorowe jako opcja dają możliwo..

790,00zł

Waga DIBAL SPC-S / RS

Waga DIBAL SPC-S / RS

Waga DIBAL SPC-S ... jest elektroniczną wagą kalkulacyjną w kompaktowej, funkcjonalnej obudowie. Posiada 2 podświetlane wyświetlacze LCD, wyświetlacz klienta w zależności od wersji jest umieszczony w korpusie wagi lub na wysięgniku.Waga jest standardowo wyposażona w akumulator zapewniający jej popra..

699,00zł

Waga DIBAL G-310

Waga DIBAL G-310

Waga DIBAL G-310 ... to kolejna propozycja firmy BOX-PLAN w zakresie wag kalkulacyjnych. Może być ona wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak również, po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako waga z wysięgnikiem. Urządzenie jest wyposażone w podświetlane wyświetlacze ciekło..

890,00zł

Waga ELZAB Prima K

Waga ELZAB Prima K

Waga ELZAB Prima K ... w wersji płaskiej jest dwudziałkową wagą kalkulacyjną realizującą wszystkie funkcje typowe dla tej grupy urządzeń, takie jak dokonanie dokładnego pomiaru masy oraz wyliczenie należności za zważony towar. Dodatkowo waga ELZAB Prima K posiada szereg cech i udogodnień, wyróż..

1 290,00zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)